Royal Kraków Golf & Country Club SKF
Match Play 2021
Zgłoszenie udziału w rozgrywkach
Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w rozgrywkach Match Play 2021 zarejestruj się podając poniższe dane.

Na prośbę członków klubu Royal Kraków Golf & Country Club SKF dajemy możliwość zarejestrowania się do turnieju po regulaminowym terminie. Ostatecznie i nieodwołalnie rejestracja zostanie zamknięta w dniu 9 maja 2021 roku o godz. 18:00.

Warunkiem dopisania do rozgrywek będzie zgłoszenie się liczby chętnych umożliwiających stworzenie dodatkowej, co najmniej 3-osobowej grupy.

Uwaga

Na wskazany adres email zostanie wysłany link do potwierdzenia zgłoszenia.
Po otrzymaniu wiadomości otwórz ją i kliknij w przesłany link.


Adres email

Imię

Nazwisko

Płeć

HCP dokładny (max. 36)

Numer telefonu kontaktowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rozgrywek Match Play
Imię i nazwisko, płeć oraz HCP będą wykorzystywane do prowadzenia klasyfikacji rozgrywek oraz wyliczania odpowiednich parametrów dla rozgrywek. Adres email będzie wykorzystywany do identyfikacji zawodnika w serwisie. Adres email oraz numer telefonu będzie przekazywany wyłącznie rywalom zawodnika, z którymi jest on zobowiązany rozegrać mecze. Dane te nie będą wykorzystywane w żaden inny sposób, nie będą udostępniane nikomu, w żadnym innym celu. Po zakończeniu rozgrywek email, płeć oraz numer telefonu zostaną trwale usunięte z rejestru. Pozostałe dane (imię i nazwisko, HCP) wykorzystywane będą do prezentacji wyników zawodnika na stronach Match Play oraz RKG&CC skf.
W każdym momencie zawodnik może poprosić o usunięcie swoich danych z rejestru wysyłając pocztą elektroniczną taką prośbę na adres rkgcc(at)op.pl z adresu email podanego przy rejestracji. Prośba o usunięcie danych w trakcie trwania rozgrywek będzie równoznaczna z rezygnacją zawodnika z dalszego udziału w rozgrywkach.