Royal Kraków Golf & Country Club SKF
Match Play 2024
Pary pierwszej rundy Play-Off
1
1.
K1
BUCZEK, MIROSŁAW
9,5
32.
L3
TRYBALSKI, MACIEJ
27,4
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1;
2
16.
H2
KOZŁOWSKI, LECH
16
17.
A2
DEJA, ADAM
14,5
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2;
3
8.
I1
WIECZOREK, WOJCIECH
20,4
25.
F2
NGUYEN, HOANG ANH
11
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3;
4
9.
J1
STEINHOF, STANISLAW
20,8
24.
B2
PROFIC, ZDZISLAW
15,8
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4;
5
4.
L1
SKOTARSKI, MAREK
9,7
29.
I3
KOTYNIA, JANUSZ
13,6
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5;
6
13.
B1
ŁADOCHA, TOMASZ
11,3
20.
G2
MRÓZ, ŁUKASZ
14
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6;
7
5.
D1
GUZIK, STANISŁAW
9,7
28.
A3
OŻÓG, BOGUSŁAW
25,6
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7;
8
12.
F1
ROZMUS, ANDRZEJ
13,2
21.
E2
SIEDLARCZYK, CEZARY
16,2
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8;
9
2.
G1
BOŻĘTKA, STANISŁAW
11,1
31.
B3
OLSZEWSKI, PRZEMYSŁAW
21,8
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9;
10
15.
C2
RZEMIENIEC, MAREK
23,2
18.
M2
GORCZYNSKI, MATEUSZ
3,1
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10;
11
7.
H1
DWORZANSKI, JAN
13
26.
I2
NGUYEN, NGOC ANH
8,6
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11;
12
10.
A1
SKORUPSKI, JAN
10,2
23.
L2
SOBKÓW, MAREK
17,3
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11; Update g_playoff Set p1_id=5543, p2_id=5483, LMDATE=SYSDATE Where ID=12;
13
3.
E1
SKOTARSKI, PIOTR
10,1
30.
F3
JANECZEK, MARCIN
23,5
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11; Update g_playoff Set p1_id=5543, p2_id=5483, LMDATE=SYSDATE Where ID=12; Update g_playoff Set p1_id=5523, p2_id=5470, LMDATE=SYSDATE Where ID=13;
14
14.
D2
KOZAK, ROBERT
13,6
19.
K2
SŁAWEK, WIESŁAW
13,6
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11; Update g_playoff Set p1_id=5543, p2_id=5483, LMDATE=SYSDATE Where ID=12; Update g_playoff Set p1_id=5523, p2_id=5470, LMDATE=SYSDATE Where ID=13; Update g_playoff Set p1_id=5525, p2_id=5542, LMDATE=SYSDATE Where ID=14;
15
6.
C1
STOLARCZYK, TOMASZ
9,5
27.
J3
WOTA, ROBERT
10,6
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11; Update g_playoff Set p1_id=5543, p2_id=5483, LMDATE=SYSDATE Where ID=12; Update g_playoff Set p1_id=5523, p2_id=5470, LMDATE=SYSDATE Where ID=13; Update g_playoff Set p1_id=5525, p2_id=5542, LMDATE=SYSDATE Where ID=14; Update g_playoff Set p1_id=5481, p2_id=5521, LMDATE=SYSDATE Where ID=15;
16
11.
M1
MATOGA, JACEK
14,2
22.
J2
KACZMARCZYK, TOMASZ
16,9
Update g_playoff Set p1_id=5538, p2_id=5531, LMDATE=SYSDATE Where ID=1; Update g_playoff Set p1_id=5489, p2_id=5492, LMDATE=SYSDATE Where ID=2; Update g_playoff Set p1_id=5473, p2_id=5468, LMDATE=SYSDATE Where ID=3; Update g_playoff Set p1_id=5497, p2_id=5526, LMDATE=SYSDATE Where ID=4; Update g_playoff Set p1_id=5544, p2_id=5482, LMDATE=SYSDATE Where ID=5; Update g_playoff Set p1_id=5529, p2_id=5487, LMDATE=SYSDATE Where ID=6; Update g_playoff Set p1_id=5530, p2_id=5465, LMDATE=SYSDATE Where ID=7; Update g_playoff Set p1_id=5524, p2_id=5466, LMDATE=SYSDATE Where ID=8; Update g_playoff Set p1_id=5485, p2_id=5534, LMDATE=SYSDATE Where ID=9; Update g_playoff Set p1_id=5532, p2_id=5541, LMDATE=SYSDATE Where ID=10; Update g_playoff Set p1_id=5536, p2_id=5498, LMDATE=SYSDATE Where ID=11; Update g_playoff Set p1_id=5543, p2_id=5483, LMDATE=SYSDATE Where ID=12; Update g_playoff Set p1_id=5523, p2_id=5470, LMDATE=SYSDATE Where ID=13; Update g_playoff Set p1_id=5525, p2_id=5542, LMDATE=SYSDATE Where ID=14; Update g_playoff Set p1_id=5481, p2_id=5521, LMDATE=SYSDATE Where ID=15; Update g_playoff Set p1_id=5486, p2_id=5471, LMDATE=SYSDATE Where ID=16;
Ranking zawodników po rundzie grupowej
Poz. Zawodnik Poz.
w grupie
Punkty
duże
Punkty
małe
HCP
1. BUCZEK, MIROSŁAW 1 3 13 9,5
2. BOŻĘTKA, STANISŁAW 1 3 13 11,1
3. SKOTARSKI, PIOTR 1 3 12 10,1
4. SKOTARSKI, MAREK 1 3 10 9,7
5. GUZIK, STANISŁAW 1 3 10 9,7
6. STOLARCZYK, TOMASZ 1 3 7 9,5
7. DWORZANSKI, JAN 1 3 6 13
8. WIECZOREK, WOJCIECH 1 3 6 20,4
9. STEINHOF, STANISLAW 1 1 9 20,8
10. SKORUPSKI, JAN 1 1 8 10,2
11. MATOGA, JACEK 1 1 7 14,2
12. ROZMUS, ANDRZEJ 1 1 5 13,2
13. ŁADOCHA, TOMASZ 1 1 4 11,3
14. KOZAK, ROBERT 2 1 9 13,6
15. RZEMIENIEC, MAREK 2 1 9 23,2
16. KOZŁOWSKI, LECH 2 1 7 16
17. DEJA, ADAM 2 1 6 14,5
18. GORCZYNSKI, MATEUSZ 2 1 5 3,1
19. SŁAWEK, WIESŁAW 2 1 5 13,6
20. MRÓZ, ŁUKASZ 2 1 5 14
21. SIEDLARCZYK, CEZARY 2 1 4 16,2
22. KACZMARCZYK, TOMASZ 2 1 3 16,9
23. SOBKÓW, MAREK 2 1 3 17,3
24. PROFIC, ZDZISLAW 2 1 2 15,8
25. NGUYEN, HOANG ANH 2 1 -2 11
26. NGUYEN, NGOC ANH 2 -1 1 8,6
27. WOTA, ROBERT 3 1 0 10,6
28. OŻÓG, BOGUSŁAW 3 1 0 25,6
29. KOTYNIA, JANUSZ 3 -1 0 13,6
30. JANECZEK, MARCIN 3 -1 0 23,5
31. OLSZEWSKI, PRZEMYSŁAW 3 -1 -1 21,8
32. TRYBALSKI, MACIEJ 3 -1 -2 27,4
33. SZCZYGIEŁ, JANUSZ 3 -1 -3 22,2
34. NGO, THE SON 3 -1 -3 24,3
35. ZACHARZEWSKI, MARCIN 3 -1 -4 25
36. KAMIŃSKI, BARTŁOMIEJ 3 -1 -5 21,6
37. FRĄCZEK, PIOTR 3 -1 -6 21,5
38. DUDEK, JERZY 3 -1 -7 21,3
39. SŁODOWSKA, KATARZYNA 3 -1 -7 36
40. MAES-SMOLARSKI, JOSEPHINE 4 -1 -3 22,2
41. DUDA, RAFAŁ 4 -1 -5 32,6
42. WOTA, ŻANETA 4 -1 -6 25,7
43. RUS, ADAM 4 -1 -7 25,8
44. WŁOCZEK, DAWID 4 -3 -8 36
45. ŁACH, JAN 4 -3 -9 17,7
46. BOŻĘTKA, JAN 4 -3 -9 35,5
47. PYZIK, JANUSZ 4 -3 -11 23,4
48. OLECH, ALEKSANDER 4 -3 -12 31
49. JANICKI, NIKODEM 4 -3 -14 21
50. TARGOSZ, KRZYSZTOF 4 -3 -15 24
51. DON THI, THU 4 -3 -15 32,5
52. TRYBALSKI, ŁUKASZ 4 -3 -15 34,1